Opakowanie prezentowe GRATIS  ♥  Wygodny zwrot produktu  ♥  Poczta prezentowa GRATIS   ♥  Kartka z życzeniami GRATIS

Biżuteria z żywicy epoksydowej

Biżuteria z żywicy epoksydowej KROLIKOVSKA Jest 1231 produktów.

Aktywne filtry

Biżuteria z żywicy epoksydowej jest bardzo ładna

Biżuteria z żywicy jest wyjątkowa. Żywica epoksydowa to bardzo wdzięczny materiał do tworzenia artystycznej biżuterii. W swojej pracowni jubilerskiej tworzę z niej artystyczne kolczyki, naszyjniki, pierścionki, spinki do mankietów, bransoletki. Żywica jubilerska znakomicie nadaje się do tworzenia ręcznie malowanej biżuterii, takiej jaj naszyjniki z grafiką przedstawiającą osoby, abstrakcje, stroje. Biżuteria z grafiką to wyjątkowy rodzaj biżuterii artystycznej, gdyż jej elementem są ręcznie malowane grafiki. Dzięki temu jest ona unikalna i niepowtarzalna. Z tego materiału tworzę także naszyjniki, pierścionki, kolczyki z zatopionymi prawdziwymi kwiatami. Tak stworzone przedmioty są bardzo piękne, błyszczą i mienią się w słońcu. Pięknie odbijają i załamują światło. Poniżej przedstawię Ci kilka kategorii tworzonej w mojej pracowni biżuterii    

Naszyjniki z żywicy z zatopionymi kwiatami

Klientki bardzo lubią zawieszki, w których zatapiam prawdziwe kwiaty. Znajdziesz w moim sklepie naszyjniki z prawdziwymi kwiatami wrzosu, z czerwoną różą, zawieszki z żółtą różą czy naszyjnik z prawdziwą białą różą. Biżuteria, w której zatopione są prawdziwe kwiaty będzie nadawała się zarówno do codziennych jak i tych bardziej wyjściowych kreacji.

Artystyczne naszyjniki z ręcznie malowaną grafiką zatopioną w żywicy jubilerskiej

 Każdy egzemplarz biżuterii jest inny i niepowtarzalny.  Każdy stworzony jest z ręcznie malowanej grafiki. Grafiki przedstawiają kobiety, stroje, abstrakcje. Niektóre mają minimalistyczny charakter a inne są bogato zdobione płatkami złota, kwiatami, koralikami. Dobrze komponują się z eleganckimi strojami. Każdy z malunków to oryginał. Nie są to kopiowane reprodukcje. Posiadając taką biżuterię masz coś, co więcej się już nie powtórzy. Oczywiście jest możliwe, że namaluję grafikę w podobnym stylu ale nigdy nie będzie taka sama. Żywica epoksydowa, z której tworzę tą biżuterię znakomicie się do tego nadaje. Ten materiał dodaje blasku i elegancji każdemu przedmiotowi, który projektuję i tworzę.

Srebrne pierścionki z żywicy, w których zatopiłam prawdziwe kwiaty

Zwróć uwagę na tą niezwykłą biżuterię, w której zatopione są prawdziwe kwiaty.  Możesz wybrać bardzo duży pierścionek z zatopionymi kwiatami dmuchawca lub nawet z zatopioną różą. Możesz też wybrać minimalistyczny pierścionek z małym oczkiem, w którym znajduje się leśny mech, kwiat dmuchawca, wrzos czy drewienko. Pierścionki są regulowane, dzięki czemu nie musisz martwić się czy wybierzesz właściwy rozmiar. Cechą charakterystyczną tego pierścionka jest jego oczko wykonane z żywicy jubilerskiej. Taki żywiczny pierścionek bardzo ładnie mieni się w słońcu i przyciąga uwagę innych osób.

Artystyczne kolczyki z żywicy, ręcznie malowane przez artystę

Klientki często wybierają te kolczyki z ręcznie malowaną grafiką. To takie miniaturki, bardzo wyjątkowe i niepowtarzalne. Żywica jest lekkim materiałem i stworzona z niej biżuteria również jest lekka, co jest bardzo wygodne w codziennym użytkowaniu.

Jak powstaje biżuteria z żywicy?

Biżuteria powstaje w mojej pracowni w Częstochowie. Jej produkcja składa się z kilku etapów. Pierwszym i najważniejszym jest inspiracja czyli znalezienie pomysłu na ciekawy wzór. Następnie pomysł przenoszony jest na papier i tak powstaje projekt.  Kolejny etap, to ręczne wykonanie pierścionka, kolczyków, bransoletki. Praca z żywicą jubilerską wymaga bardzo dużej precyzji. Każdy element musi ładnie błyszczeć i być dopracowany w każdym szczególe.  Zapraszam zobacz w mojej galerii biżuterię z żywicy epoksydowej.